מקרקעין

עסקאות נדל"ן

רכישת דירה מקבלן – רכישה/מכירה דירה יד שנייה, משק חקלאי ונחלה, מגרש – עסקאות קומבינציה – פינוי ובינוי – שכירות/חכירה – רשות/רישיון.

משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי לחברות ולמוסדות, ליזמי נדלן, ולקוחות פרטיים. ליווי של הלקוח הינו החל משלב המשא ומתן ועד להתקשרות והשלמת העסקה. השירות ניתן בנושאי עסקאות רכישה, מכירה ושכירות מקרקעין מסוגים שונים (דירות, בנינים, מגרשים, ונכסים מסחריים), כולל פינוי ובינוי, עסקאות קומבינציה, רישום בתים משותפים, ורישום זכויות של בעלי הזכויות.

חוזי בנייה – קבלני משנה

משרדנו עוסק בעריכת חוזים והתקשרויות בין יזמים ומזמינים שונים לבין קבלני ביצוע, ספקים וקבלני משנה בפרויקטים.

עבודות פיתוח

משרדנו עוסק בייצוג קבלני עפר ופיתוח ובכל הקשור בהתקשרויות הנוגעות לענף זה.

ליקויי בנייה

משרדנו מטפל בליקויי בנייה בדירות ובמבנים מסחריים. בין לקוחות המשרד יזמים אשר בהם משרדנו מייצג את היזם הפרויקט. במקביל משרדנו מטפל ברוכשי דירות או מבנים מסחריים מיזם אשר זקוקים לליווי משפטי בשל ליקויי בנייה שהתגלו בנכס שרכשו.

הפקעות מקרקעין

משרדנו נותן שירות וייעוץ בנושאים של הפקעת מקרקעין. הפקעת מקרקעין נוגעת לכל מי שהינו בעל זכויות במקרקעין. כשמדברים על הפקעת מקרקעין מדברים על הפקעת זכויות במקרקעין. להפקעה צורות רבות של מופעים גם אם לא קוראים לה ישירות בשמה. פגיעה בזכויות יכולה להיות גם ללא פגיעה בגוף הנכס (למשל ע"י איחוד וחלוקה מחדש). הפגיעה יכולה לפגוע הן בערך הנכס והן בפיצוי המתקבל מהפקעת מקרקעין.

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: