אודות

אודות המשרד

המשרד הינו משרד בוטיק ירושלמי ותיק ואיכותי שנוסד משנת 1985, ומזה עשרות שנים זוכים לקוחותיו לייצוג מסור, איכותי ובלתי מתפשר המתאפיין במקצועיות ואמינות, תוך דגש על שירות משפטי אישי איכותי ומקצועי ללא פשרות. המשרד מיומן בניהול עניינים מורכבים בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי, מקרקעין, תביעות בגין נזקי גוף ורכוש ותביעות ביטוח, עריכת חוזים וענייני מעמד אישי.

המשרד מציע את שירותיו בכל רחבי הארץ ובחו"ל. משרדנו חרט על דגלו ערכים של שירות מסור, אמינות, מקצועיות, זמינות וחתירה בלתי מתפשרת למצוינות על מנת לספק באופן הטוב ביותר את צרכי הלקוח.

במשרד צוות מקצועי המעניק ייעוץ משפטי מקיף בסטנדרטים גבוהים בתחומים הבאים:

אודות עו"ד אשר שרביט

בשנת 1985 ייסד עורך דין אשר שרביט את משרד "אשר שרביט – משרד עורכי דין" ומנהל אותו מאז. עורך הדין אשר שרביט הינו בוגר (.LL.B) של הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית משנת 1984 ובעל תואר מוסמך במשפטים (.LL.M) של האוניברסיטה העברית בירושלים. חבר בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 1985. בשנת 2001 קיבל עורך דין אשר שרביט רישיון נוטריון ומאז המשרד נותן גם שירותים נוטריונים.

עורך דין אשר שרביט הינו בעל ניסיון עשיר בתחומי החוזים, הנזיקין, המקרקעין, החברות, המעמד האישי ועם וותק של 38 שנים בליטיגציה בכל הדרגות והערכאות של בתי המשפט.

עורך דין אשר שרביט הינו חבר בוועדת שכר הטרחה של הוועד המרכזי של לשכת עורכי הדין בישראל והיה חבר בוועדת בתי המשפט של לשכת עורכי הדין במחוז ירושלים.

עורך דין אשר שרביט מתנדב בתוכנית "שכר מצווה" מטעם לשכת עורכי הדין.

עוד אשר שרביט 1